Dobre noclegi, Dolny Śląsk

Agrohippika

Agrohippika to agroturystyka, którą odwiedzić możesz w Kondratowie na Dolnym Śląsku. Dość duży dom znajduje się za rzeką i otoczony jest ogromną ilością zieleni oraz łąkami. Jak sama nazwa wskazuje, możesz spodziewać się tam koni. I tak faktycznie są. Asia i Krzysztof w swojej agroturystyce prowadzą małą stadninę koni. Wszyscy wielbiciele tych pięknych zwierząt będą zadowoleni.
Dom jest typowy dla regionu ale wyróżnia się znacząco. Z zewnątrz czysta cegła w połączeniu z roślinami pnącymi się po jednej ze ścian, która od pierwszej chwili zachwyca. Wewnątrz połączenie cegły, kamienia i drewna podnosi jeszcze bardziej poziom zachwytu. Kolejne miejsce w rustykalnym klimacie, które uwielbiamy odwiedzać. Klimat w domu świetnie współgra z całym miejscem. Duża jadalnia, piękne, drewniane schody, kuchnia z niesamowitym piecem i dawnym klimatem to tylko parter. Wchodząc na pierwsze piętro, zobaczyć możesz świetne miejsce do wypoczynku i zaszycia się z książką. Boczne korytarze prowadzą do pokoi. One także są w podobnym klimacie i świetnie współgrają z klimatem całego domu. Nie ma tu sytuacji, że piękny wystój i wygoda kończy się w lobby :) Należałoby wspomnieć, bo jest to ważne, że Krzysztof praktycznie sam doprowadził to miejsce do stanu jaki możesz zobaczyć dzisiaj. podłogi, sufity, ściany ,wszystko zrobił sam! Meble są także bardzo dobrze dopasowane.
Otoczenie domu daje dużo możliwości podczas wypoczynku. Jest mały stawik rybny, są drzewa i łąki, plac zabaw, miejsce na ognisko i grilla a przed domem duży parking.
Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Zapomnisz tam o całym świecie. Spokój udziela się w każdej spędzonej chwili. A jak będziesz chciał pojeździć lub nauczyć swoje dziecko jazdy na koniu to wystarczy wyjść z domu! Nie trzeba nigdzie jeździć. Wszystko jest dostępne od razu.
Dobra agro nie może obyć się bez dobrego jedzenia. Agrohippika to miejsce, gdzie zjesz smaczne, domowe śniadania i obiady. A jeżeli jesteś smakoszem i uwielbiasz dziczyznę to również dobrze trafiłeś. Krzysztof jest myśliwym i od czasu do czasu serwuje swoim gościom dzikie specjały. Smaku nie ma sensu opisywać. Trzeba tam jechać i spróbować samemu. Dodatkowych wrażeń podczas jedzenia przysmaków doda wystrój kuchni lub jadalni. To są świetne, rustykalne miejsca z prawdziwym wiejskim klimatem Dolnego Śląska.

Z Kondratowa można dojechać w każde istotne miejsce. Nie ma także problemu z trafieniem tam ani dojazdem. W pobliżu jest dużo atrakcji, w Dobkowie można odwiedzić Sudecką Zagrodę Edukacyjną oraz  lokalnych artystów i rzemieślników. Bliżej Kondratowa jest także kilka miejsc wartych odwiedzenia. Zobacz co pisze Krzysztof na swojej stronie. Miłośnicy geocachingu również będą mieli ręce pełne roboty bo okolica obfituje w fajne skrytki. W pobliżu znajduje się szlak Co wiesz o lesie? układający się na mapie w fajny wulkan :) Zobacz sam na mapę w swojej aplikacji lub tutaj.

Polecamy to miejsce i do zobaczenia na szlaku, drimteam pozdrawia! :)

Kilka przydatnych informacji

ADRES:

Agrohippika
Kondratów 68
59-424 Kondratów
woj. dolnośląskie

KONTAKT:

+48 76 877 45 51
510 771 871 Krzysiek
510 438 538 Asia

www.agrohippika.pl

Agrohippika w Kondratowie.
Front domu prezentuje się bardzo okazale. Cegła i pnące się rośliny nadają mu ciekawego wyglądu.
Agroturystyka Agrohippika w Kondratowie.
Do domu prowadzą odnowione drzwi, które wspaniale wpisują się w charakter domu.
Pokoje w Agrohippika.
Pokoje są czyste, ładne i w rustykalnym klimacie. W kilku z nich znajduje się ściana szachulcowa.
Pokoje w Agrohippika. Rustykalny klimat wnętrz.
W części pokoi zobaczyć można ceglane ściany. Dobrze komponuj się z resztą pomieszczenia nadając mu rustykalny charakter. Łóżka są wykonane ręcznie z dużą dbałością o szczegóły.
Ogólnodostępne miejsce dla gości na pierwszym piętrze w Agrohippika
Ogólnodostępne miejsce dla gości na pierwszym piętrze prezentuje się świetnie. Klasyczny, rustykalny klimat z dobrze dobranymi meblami tworzą domową i przytulną atmosferę.
Detale w Agrohippika.
Detale są bardzo ważnymi elementami w domu. To one powodują, że przenosisz się do dawnych czasów.
Kwiaty na stole w jednym z pokoi w Agrohippika
Świeże kwiaty, obrus jak u babci na wsi, stare krzesła i popołudniowe słońce. Atmosfera tego miejsca jest magiczna. Można tu zapomnieć o całym świecie.
Detale w Agrohippika.
Krzysztof zadbał o to, aby jego goście mieli możliwość przeniesienia się w czasie. Nawet włączniki są jak za dawnych lat. Trzeba się przyzwyczaić bo czasami odruchowo możemy spodziewać się czegoś innego :)
Ceglane ściany, belki, szachulec i drewniany parkiet w Agrohippika
Mur pruski, belki, drewniane stropy i dębowe podłogi, wszystko wykończone w sposób surowy. Rustykalny klimat nie odstępuje nas na krok.
Poprzedni wpis
Pałac Piszkowice – czas remontu
Następny wpis
Kowalowe Wzgórze

Zobacz podobne

guest
0 komentarzy
Opinie w tekście
Zobacz wszystkie komentarze
Menu